Нова пісня рок-групи Dруга Ріка — Незнайомка

З-поміж тяжких гітарних рифів і рокового драйву з’явилась «Незнайомка» — нова пісня рок-групи «Dруга Ріка». Вона помітно відрізняється від характерного експресивного звучання групи.

Та це не завадить мелодичній композиції стати справжнім хітом цього сезону.

Cьогодні, 30 квітня, відбулася презентація пісні «Незнайомка» в радіо-ефірі.

Нова пісня рок-групи Dруга Ріка - Незнайомка

 Пісню «Hello my friend» прихильники «Dругої Ріки» чекають вже давно. Кліп на цю пісню музиканти задумали знімати на каліфорнійських локаціях США. Але за два дні до вильоту увірвалась «Незнайомка»…
«Ця пісня з’явилася спонтанно. Першим почав награвати мелодію Шура (Сергій Гера). Її легко підхопила вся група.

А вночі, ближче до ранку в мене народився текст, який я одразу записав просто у телефон.

Саме отак не очікувано і зовсім не заплановано народжуються справжні хіти, пісні щирі й відверті», — наголосив вокаліст групи «Dруга Ріка» Валерій Харчишин. 30 квітня на «Просто радіо» він презентував новий трек в ефірі «Просто радіо». «У нас давно не було ліричних пісень, без характерної для «Dругої Ріки» експресії, динаміки та гітарних рифів.

Пісня «Незнайомка» не схожа на «Dругу Ріку», але весна навіяла такий настрій, тому така народилась пісня», — підкреслив Валерій Харчишин.
«Дуже швидко ще один шматок життя вилився у пісні «Dругої Ріки». Вона для кожного означає щось своє. Для мене вона – про стосунки між життям і людиною, про душевні переживання вже не юного хлопця», — поділився барабанщик групи Олексій Дорошенко.

Музиканти зазначають, що пісня «Незнайомка» помітно вирізняється з-поміж динамічних рок-композицій. Їй пророкують зайняти почесне місце найулюбленішої пісні всіх закоханих «Три хвилини», яка не покидає теле— та радіоефіри вже протягом шести років.
«Це хороший повільний трек», — вважає гітарист групи Олександр Баранівський.
В радіо-ротацію нова лірична пісня «Dругої Ріки» надійде з завтрашнього дня. 30 квітня відбудеться її всеукраїнська прем’єра.

Цього ж дня на радіостанції «Просто радіо» слухайте інтерв’ю з найкращою рок-групою України «Dруга Ріка». Щодо Каліфорнії, музиканти все-таки поїхали знімати туди кліп, та відеоробота дісталась теж «Незнайомці». «Ідея знімати відео на цю пісню виникла так само спонтанно, як і сама пісня.

Це був справжній експромт», — зазначив гітарист групи, кліпмейкер Віктор Скуратовський. Побачити несподіване, але цікаве відео можна буде в середині травня.

Dруга Ріка — Незнайомка

Дополнительные ссылки: Скачать: Dруга Ріка — альбом Фотоальбом Dруга Ріка Видео клип Dруга Ріка

Dруга Ріка “Мода”

Последние фото

Добро пожаловать

Диско - караоке – бар - специальное место для тех, кто хочет стать звездой.

Палитра разноцветных красок в интерьере основного зала совмещается с японским стилем лаунж зала. Вы можете исполнять любимые песни как на сцене так на мягких диванах, рассчитанных на компании до 10-ти человек. Диско - караоке – бар вам предложит блюда европейской и японской кухни, широчайший выбор коктейлей, а также песенное меню из современной караоке системы на 40000 песен. Главное!!! Заказ песен до 24:00 в будние дни бесплатный!!! Самые яркие вечеринки на выходных запомнятся на всю неделю, а наш ди-джей сыграет самые веселые и заводные песни.

Читать далее