Новое видео от Серце Дженніфер

Музика завжди стоїть поруч із коханням, особливо в день всіх закоханих. Такої самої думки й гурт Серце Дженніфер, які вирішили зробити для своїх прихильників маленький сюрприз на день Св.

Валентина.

Так, вчора відбулась презентація нового відео від «С.Д.». Об’єктом візуалізації було обрано кавер на пісню «Люби меня, люби» гурту Отпетые мошенники.

Новое видео от Серце Дженніфер

Як кажуть самі музиканти, спочатку вони хотіли викласти лише трек, але фронтмен «дженіферистів» Олег Пилипенко вирішив не зупинятися на цьому і власноруч створив невеличкий фільм для закоханих.

Незважаючи на те, що Олег давно займається відеозйомкою та монтажем, цей кліп можна назвати дебютним для нього. «Це стало гарним досвідом, тому наступні мої музичні відео будуть ставати тільки кращими», — підкреслив він.

Як на мене, перший пиріг не підгорів. Ніжність чорного і білого, м’який кіт у кадрі, мила дівчина.. все це передає пісню, передає почуття.

«Головну роль у відео грає Віола Давидова. Що до кота, то для головної героїні він символізує, так би мовити, друга з яким вона ділиться своїми переживаннями відносно її коханої людини, якої нажаль немає поруч» — розповів нам автор.

Зауважимо, що в роботі хлопці використали кілька раритетних речей. Наприклад, у кадрі з’являэться вінтажний фотоапарат Зеніт, а Віола моментами гортає третій номер дитячого журналу Барвінок за 1953 рік, в якому розповідається про смерть Сталіна. 
Окрім раритету, на екрані є і самі «С.Д.». Якщо уважно придивитись, то можна помітити репетиційні моменти гурту, а також кадри їх останнього виступу.

Режисер вніс у свою роботу й трохи цитатного матеріалу. Вокальний семпл в кінці треку взятий з фільму 2046 чудового режисера Вонга Кар Вая.

Він прекрасно передає атмосферу пісні та гармонійно вписується у неї.

Слова – словами, але краще один раз побачити, ніж кілька разів прочитати. Серце Дженніфер — Ти Перемогла

Дополнительные ссылки: Скачать: Серце Дженніфер — альбом Фотоальбом Серце Дженніфер Видео клип Серце Дженніфер

Серце Дженніфер “NАЗАВЖDИ”

Последние фото

Добро пожаловать

Диско - караоке – бар - специальное место для тех, кто хочет стать звездой.

Палитра разноцветных красок в интерьере основного зала совмещается с японским стилем лаунж зала. Вы можете исполнять любимые песни как на сцене так на мягких диванах, рассчитанных на компании до 10-ти человек. Диско - караоке – бар вам предложит блюда европейской и японской кухни, широчайший выбор коктейлей, а также песенное меню из современной караоке системы на 40000 песен. Главное!!! Заказ песен до 24:00 в будние дни бесплатный!!! Самые яркие вечеринки на выходных запомнятся на всю неделю, а наш ди-джей сыграет самые веселые и заводные песни.

Читать далее