Пресс-конференция группы LAMA

За п’ять років можна зробити чимало цікавого… Наприклад, — закінчити інститут, народити дитину (можна навіть і не одну), змінити релігію, вивчити кілька мов, побути у місцях позбавлення волі, чи навіть переїхати жити до Австралії. А можна, взявши за приклад Наталію Дзеньків з Івано-Франківська, створити цікавий і самобутній гурт, записати 2 альбоми і 11(!) відеокліпів, за короткий час злетіти до вершин національних хіт-парадів і вразити Європу якістю і мелодійністю своєї музики, за що і отримати нагороду MTV Europe Music Awards.

Пресс-конференция группы LAMA

Нашому сайту пощастило потрапити на день народження гурту LAMA, який святкували 11-го лютого у київському клубі “Arena”, і поспілкуватись з музикантами з приводу їхньої творчої річниці. Хлопці і Наталя перебували у піднесеному настрої після саунд-чеку і були сповнені ентузіазму відповідати на питання журналістів.

Конференція затрималась на кілька хвили, бо всі чекали на появу якогось містичного «Прічьоски», котрим виявився барабанщик гурту Дмитро «ZI» Супрунюк.

Розпочала Наталя з підведення підсумків кар’єри гурту за останні 5 років. Серед творчого доробку LAMA є 2 студійні альбоми – «Lama» і «Світло і тінь», всеукраїнський тур і ще одна «приємна штука», як висловилась пані Дзеньків, — премія «Best Ukrainain artist» за версією MTV.

Зараз гурт готується до виходу третьої платівки, і туру, в який вони поїдуть у його підтримку.

На прес-коференції ми також познайомились з оновленим складом музикантів. Окрім власне Наталі, Кості (гітара), Жеки (синтезатори) та Дмитра «ZI»(барабани) до LAMA-сауду приєднався бас-гітарист Олег.

Його помітили на проекті від М1 «Свіжа кров» (на якому Наталя виступала у складі жюрі), де він грав у складі гурту-конкурсанта. Приклад Олега наочно демонструє гасло оптимістів «Мрії збуваються!», — через півроку він виходить на сцену разом зі своїми кумирами.

У колектив новий учасник влився легко, про це яскраво свідчила дружня атмосфера серед учасників гурту – хлопці шуткували протягом інтерв’ю і усіляко спростовували намагання Наталі серйозно відповідати на питання. А питання були наступними:

— Яке бажання ви загадали на свій творчий день народження?

— Ми б побажали собі невпинного руху вперед. Щоб творча муза не покидала нас і ми могли радувати наших прихильників новими піснями, адже лише їм ми завдячуємо усіма нашими здобутками.

— Скоро день усіх закоханих. А що для вас означають слова «істинна любов»?

— Істинна любов? Це дуже важко відчути, а ще важче передати словами.

Можна шукати її усе життя і все одно не знайти. Мабуть, істинна любов – це ось цей самий момент, коли ми сидимо тут, з відкритими серцями, з вируючими емоціями і переживаннями.

Або воно є, або його немає, проте коли воно є, і ти це знаєш, і відчуваєш, — ти просто ловиш від цього кайф. — У чому полягає родзинка третього альбому? Що його відрізняє від двох попередніх?

Третій альбом є більш професійним. Нещодавно ми купили новий пульт, тому музика, записана з ним, є відчутно більш якісною.

Ми намагаємось наблизитись до європейського саунду. Під час запису альбому використовувались живі інструменти, ми наймали живий оркестр.

Нова платівка буде більш «електронізованою», використовуватимуться електронні барабани, спецефекти.

— У чому основний месседж нового альбому?

Головною є думка, що треба кохати всіх: людей, тварин, не так важливо кого і за що. Любов – це рушійна сила, яа об’єднує всіх.

Нам треба навчитись співчуття і любові до усіх знедолених, хворих і голодних, і тоді любов обов’язково врятує світ.

— Чи ви продовжуєте практикувати танричні танці, Наталю?

— Я не займалась власне тантричними танцями, але танрту продовжую практикувати. Написання пісень потребує багато часу. Я пишу лише тоді, коли є на те натхнення, особливий стан.

Можу писати усю ніч, якщо є муза.

Одного разу так і сталося, хоча мені треба було бігти на вранішній ефір наступного дня.

— Ваша муза – це якась конкретна людина?

— Муза – це, скоріше, стан. Хоча і конкретна людина, котра стимулює мою творчість, у мене також є. Загалом, надихати можуть і якісь певні обставини, ситуації, люди.

От, наприклад, ти заходиш на студію, а там гітарист грає… На написання пісень може надихати навіть природа.

Пісня «Жовте поле» була написана саме таким чином. Ми їхали автобусом чи то з Миколаїва в Одесу, чи то з Херсона у Миколаїв і чудовий краєвид за вікном народив слова і мелодію.

— Які країни ви нещодавно відвідали?

— Барселона. Там ми знімали кліп на пісню «З джерела».

З концертами бували у Франції, Польщі… Скоро ось їдемо у Торонто.

— Хто у гурті думає про комерційний успіх? Про топові місця у хіт-пардах?

— Комерцією здебільшого займається наш продюсер Віталій Телезін.А взагалі, всі обов’язки розподіляються рівно. Усі рішення приймаються спільно.

— Якщо уявити гурт LAMA, як цілісний організм, котрий з учасників виконує функції якого органу?

— Наталя – це, безперечно, серце. Віталій Телезін – мозок. Наш звукорежисер – нирки, бо все фільтрує=)

— Ваш гурт є андрогінним?

— Ніііііі!!! — особливе обурення це питання викликало у Діми «Zi».Наталя продовжила думку — Хоча кількісно і переважають чоловіки, я переймаю від них чимало звичок. Намагаюсь придбати від хлопців ті якості, яких мені не вистачає.

На цьому музикантам довелося нас залишити, адже прихильників ще чекав святковий концерт, на якому гралися як старі, вже улюблені фанатами композиції, так і пісні з нової платівки гурту – «Тримай», «Жовте поле», «Рок-н-рол». PR-менеджер гурту наостанок заінтригувала всіх присутніх, що з виходом нового альбому вокалістка дещо змінить свій стиль, проте сама співачка поспішила запевнити, що ніяких радикальних змін не очікується, тому хвилюватись прихильникам старого образу Наталі немає причин.

Можна стверджувати, що день народження видався на славу. Наталі фанати творчості гурту презентували кілька букетів квітів, а весь зал співав разом з нею улюблені композиції.

Сайт Omusic щиро вітає гурт LAMA із п’ятиріччям творчої діяльності і бажає, щоб найзаповітніше бажання музикантів справдилося і вони продовжували радувати нас новими піснями і концертами.
LAMA — З джерела

Дополнительные ссылки: Скачать: LAMA — альбом Фотоальбом LAMA Видео клип LAMA

LAMA “Тримай”

Последние фото

Добро пожаловать

Диско - караоке – бар - специальное место для тех, кто хочет стать звездой.

Палитра разноцветных красок в интерьере основного зала совмещается с японским стилем лаунж зала. Вы можете исполнять любимые песни как на сцене так на мягких диванах, рассчитанных на компании до 10-ти человек. Диско - караоке – бар вам предложит блюда европейской и японской кухни, широчайший выбор коктейлей, а также песенное меню из современной караоке системы на 40000 песен. Главное!!! Заказ песен до 24:00 в будние дни бесплатный!!! Самые яркие вечеринки на выходных запомнятся на всю неделю, а наш ди-джей сыграет самые веселые и заводные песни.

Читать далее