Зйомки кліпа гурту С.К.А.Й. — Знак оклику.

 Світлого морозного ранку першого дня останнього місяця зими пройшли зйомки кліпу українського гурту «С.К.А.Й.» на пісню «!» («Знак оклику»).
Під час невеличкої перерви між зйомками хлопці розповіли нам, що на зйомки потрапили одразу з потягу. 31го січня «С.К.А.Й.» давав концерт у Тернополі.

Зйомки кліпа гурту С.К.А.Й. - Знак оклику.

Тож, підігріті енергетикою рідного міста, музиканти з головою пірнули у знімальний процес на території кіностудії імені Довженка.
Режисерську роботу над новим відео гурт довірив братам Роженам, які вже знімали для «С.К.А.Й.»  дві попередні роботи: «Best друг» та «Подаруй світло».  Спеціально для кліпу був організований кастинг, на якому підбирали молодих людей з живими очима, яскравих, красивих, молодих і енергійних.

Ми розпитали двох дівчат із масовки, яким чином вони потрапили на зйомки кліпу та про враження від участі у цьому процесі. Непрофесійно займаючись зйомками у подібних проектах, модель Наталія та ведуча Олександра дізнались про кастинг з сайту Glorymodels . За участь у зйомках їм не платять, а самі вони свою роботу жартівливо називають «актом доброчинності» для  українського шоу-бізнесу .
Знімаючи «!», режисер Рожен намагався торкнутися соціальної теми, але не переслідував цю ціль за головну. Кліп, за його словами, у першу чергу є розважальним відео. 
  Сценарій, написаний Андрієм Роженом, за словами автора не міститиме якоїсь конкретної сюжетної лінії.  Відео робота буде сповнена  численними і різноманітними символами, які не матимуть однозначного тлумачення.  Інтрига зберігається ще й тим, що сам Олег Собчук, лідер гурту і головний герой кліпу, не знає достеменно, про що саме знімається відео.

Режисери приховують від нього цю інформацію для «живої реакції» на події, які розгортатимуться по ходу зйомок. Сам фронтмен, розгулював по знімальному майданчику у сірому шарфі, а низьку температуру у павільйоні пояснював тим, що «насправді пісня присвячена підняттю тарифів на комунальні послуги», і пускав уявну пару з рота.
Єдине, чим з нами поділився режисер,  — це те, що в одному з кадрів Олег триматиме на руках немовля. Пошуки дитини потрібного віку завдали знімальній групі чимало клопоту – багато батьків відмовлялись від участі у зйомках через острах наврочити на маля нещастя.

Але Андрій Рожен запевнив нас, що знайшовся-таки  «прикольний малюк», якого ми скоро побачимо на екранах наших телевізорів.
Реліз кліпу планується на кінець лютого. Символізм дати зйомок виявився доречним і влучно доповнював загальну символістську тематику сюжету.

фотограф: Vadven Photo http://vadventurist.livejournal.com С.К.А.Й — Бест друг

Дополнительные ссылки: Скачать: С.К.А.Й — альбом Фотоальбом С.К.А.Й Видео клип С.К.А.Й

С.К.А.Й “Знак оклику”

Последние фото

Добро пожаловать

Диско - караоке – бар - специальное место для тех, кто хочет стать звездой.

Палитра разноцветных красок в интерьере основного зала совмещается с японским стилем лаунж зала. Вы можете исполнять любимые песни как на сцене так на мягких диванах, рассчитанных на компании до 10-ти человек. Диско - караоке – бар вам предложит блюда европейской и японской кухни, широчайший выбор коктейлей, а также песенное меню из современной караоке системы на 40000 песен. Главное!!! Заказ песен до 24:00 в будние дни бесплатный!!! Самые яркие вечеринки на выходных запомнятся на всю неделю, а наш ди-джей сыграет самые веселые и заводные песни.

Читать далее